Hautalan Sähkömoottori Oy

Hautalantie 17
33560 Tampere

Tel: +358 (0)3 3140 2111
Fax: +358 (0)3 3140 2133


Y-tunnus: 0398823-7


Sähköposti:

info(at)hautalan.fi
etunimi.sukunimi(at)hautalan.fi


Olemme avoinna

arkisin klo 8-16


Päivystys

+358 (0)50 552 2100

 

Ota yhteyttä

äLä KIRJOITA TäHäN MITääN

› Rekisteri- ja tietosuojaseloste

Anja Uusi-Rajasalo

Toimitusjohtaja

Myynti
Sähkömoottoreiden asiantuntija

anja.uusi-rajasalo@hautalan.fi
050 468 5876
Suomi/ Englanti

Rauno Rajala

Myyntipäällikkö (Senior)


Koti- ja ulkomaan myynti

rauno.rajala@hautalan.fi
040 703 0702
Suomi/ Englanti


Jukka Pesonen

Myyntipäällikkö (Junior)


Koti- ja ulkomaan myynti

jukka.pesonen@hautalan.fi

050 468 4800
Suomi/ Ruotsi/ Englanti

 

 

Pirkko Rohola

Huoltopäällikkö


Myynti, huolto ja käämintä
Sähkömoottoreiden asiantuntija

pirkko.rohola@hautalan.fi
050 572 9894
Suomi

Olga Burnevskaya

Reskontra
Venäjän myynti

olga.burnevskaya@hautalan.fi

050 529 8593
Suomi/ Venäjä

Suvi Uusi-Rajasalo

Talousassistentti

suvi.uusi-rajasalo@hautalan.fi
03 3140 2111
Suomi/ Englanti

Arttu Uusi-Rajasalo

Varasto ja Logistiikka

03 3140 2111
Suomi/ Englanti